KonkursKonkurs, wygraj obraz!

Konkurs, wygraj obraz!

Masz okazję zdobyć przepiękną reprodukcję obrazu “Numer 28” i ozdobić swoje wnętrze prawdziwym dziełem sztuki! Weź udział w konkursie i zwiększ swoje szanse na wygraną!

Co musisz zrobić aby wygrać?

🔸 Facebook:

1️⃣ Polub ten post i obserwuj profil https://www.facebook.com/michalmaluje1, aby zgłosić swoje uczestnictwo. Każde polubienie i bycie obserwatorem to jeden “los”.

2️⃣ Udostępnij ten post, aby podzielić się konkursową atmosferą ze swoimi znajomymi. Każde udostępnienie to kolejny “los”.

3️⃣ Napisz w komentarzu, dlaczego chcesz zdobyć tę reprodukcję obrazu “Numer 28”. Dodatkowy “los” zostanie przyznany także za komentarz (komentarze nie sumują losów)

🔸 Instagram:

1️⃣ Polub ten post i obserwuj profil https://www.instagram.com/michal_maluje/, aby uzyskać jeden “los” w konkursie.

2️⃣ Napisz w komentarzu, dlaczego chciałbyś zdobyć tę reprodukcję obrazu “Numer 28”. 

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, 7 lipca 2023 r. o godzinie 00:00, i potrwa do godziny 18:00 dnia 31 lipca 2023 r. 

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się o godzinie 21:00 dnia 31 lipca 2023 w formie transmisji na żywo! Będzie to wyjątkowa chwila, kiedy zobaczymy, kto zostanie szczęśliwym zwycięzcą. Aby uczestniczyć w transmisji, polub media społecznościowe aby nie umknęła Ci ta chwila!

Nie przegap tej okazji! Dołącz do naszego konkursu, polub ten post na Facebooku, obserwuj nasz profil, udostępnij go, polub go także na Instagramie, obserwuj nasz profil i podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi. Każdy “los” to szansa na zdobycie tej wspaniałej reprodukcji obrazu “Numer 28”!

Poznaj obraz Numer 28 bliżej, zajrzyj pod ten link https://michalrygielski.pl/maluje/sklep/obraz/obraz-numer-28/

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem https://michalrygielski.pl/maluje/regulamin-konkursu/eNapisz w komentarzu, dlaczego chcesz zdobyć tę reprodukcję obrazu “Numer 28”. Dodatkowy “los” zostanie przyznany także za komentarz (komentarze nie sumują losów)

Do góry

No posts were found for provided query parameters.